,

Spor Salonu Turnike Sistemi

Spor Salonu Turnike Sistemi, spor karşılaşmalarının yapıldığı alanlarda giriş-çıkışın kontrol altına alınmasına olanak sağlayan ileri teknoloji ürünü güvenlik sistemleridir. Uygulandığı alanlarda üye girişlerinin takibini mümkün kılan sistem sayesinde spor salonlarının en kritik noktası olan giriş-çıkış noktaları tamamen güvenlikli bir alana dönüşmektedir. Turnike sistemlerinin kurulduğu alanlar tesislere girişin yapılabildiği tek alan olacağı için, ortaya çıkması muhtemel kargaşa ve kaçak girişlerin önlenmesi mümkün hale gelmektedir.

Bir kontrol sistemiyle entegre bir şekilde çalışabilen spor salonu turnike sistemi, ihtiyaca yönelik olarak farklı şekillerde kurulabilmektedir. Turnike sistemleri,

  • Kartlı giriş sistemi

Kartlı spor salonu turnike sistemi

Tesiste kullanılan cihaz modeline göre mifare ve proximity kartlarla tesise girişi mümkün kılan sistem sayesinde üyelerin kısa süre içerisinde tanımlamaları yapılarak rahat bir şekilde giriş yapmaları sağlanmaktadır. Giriş kartı olarak kullanılan bu tür kartlar, üyelik tanıtım kartı olarak da kullanılarak daha işlevsel hale dönüştürülebilmektedir.

Kartlara salonunuza özel logo ve reklam baskı çalışması uygulayabilmekteyiz.

Üyeler spor salonunuza geldiğinde turnikeye kartını okuttuğunda turnikenin üzerindeki ekranda üyenin adı soyadı, fotoğrafı ve hoş geldiniz şeklinde bir karşılama yapılır. Üyenin kaç girişlik hakkı kaldığı ve kaç gün kaldığı tarih olarak da gözükür.

 

Üyeler kartlarını aynı zamanda E-Cüzdan olarak kullanabilmelerinde mümkündür. Üye kartlarına daha önceden program üzerinden yüklenen bakiyeyi üyeler salona geldiğinde kantin veya vitamin bardan alışveriş yaparken bir elektronik masaüstü kart okuyucu ile para kullanmadan alışveriş yapabilirler.

Üyelere spor salonu programımız üzerinden üyenin doğum gününde üyeye özel mesaj ve tüm üyelere toplu sms gönderimi mümkündür.

Üyelerin spor salonu çalışma programlarını üyelerin cep telefonlarına gönderimi ve bir çok özellik sistemimizde mevcuttur.

Detaylı bilgi ve demo çalışması için lütfen iletişime geçiniz.

YORUM YAZ