,

Plaka Okuma Sistemleri

Plaka Okuma Sistemleri

Plaka Okuma Sistemleri araç giriş çıkışlarını denetim altına alabilmek ve otomasyon üstünden gerektiğinde insansız denetimler gerçekleştirmek için sarfedilen bu teknik Araçların daha denetimli ve itimat edilir biçimde giriş çıkış yapmasına imkan sağlar.

Plaka Tanıma Sistemi birçok amaç için kullanmak mümkün,
Mesela ; bir bölgeye giriş çıkış yapan vasıtaların raporlaması yapılabildiği gibi bariyer denetimleri yardımıyla yetkilendirilen plakaların tarifesi ile kendiliğinden bariyerlerin açılması kurulabilir.

Plaka Okuma Sistemleri Faydaları;

-Araç içerisindeyken bariyer kumandası,otopark kartları gibi bazı zorlukları ortadan kaldırır.
-Araç İçinden çıkmadığınız için vakit kaybetmezsiniz.
-Her plaka Sisteme Kayıt olabilir.

PLAKA TANIMA SİSTEMİNİN KULLANILDIĞI YERLER

Avm’ler,Otoparklar,Otoyol kentlerin Giriş ve Çıkış Noktaları,Köprüler ve Gişeler,Sınır Kapıları,Otoyol Kontrol Noktaları,Siteler,Nizamiyeler,Depolar,Üniversiteler,Hastaneler,Oteller,Fabrikalar,Hava Alanları,Okullar,Kontrollü Araç Geçişinin gereksinim Duyulduğu Yerlerdir.

Araçlar hızlı olsa da yüksek teknolojili ürünler ile plakalar rahatça tanınabilir.

TECHNOPARK ve sektörün önde gelen başka markalarının ürünleri ile ilgili detaylı veri ve gereksinimlerinizi tespit etmek için lütfen bizimle irtibata geçiniz…

YORUM YAZ
2 cevaplar

Trackbacks & Pingbacks

  1. […] noktaları sahiptir. Bu noktaları ve konuları bu yolla size bildirime çalıştık. Yine de bir plaka okuma sistemi alımı gerçekleştireceğiniz sırada şunlar haricinde firmanızın […]

  2. […] tanınması oldukça önemlidir. Bizler de nitelikli ürün ürettiğimiz için yüksek miktarda plaka tarife düzenine […]

Yorumlar kapalı.