,

Otopark bariyer sistemleri

Otopark bariyer sistemleri

OTOPARK BARİYER SİSTEMLERİ

Otopark bariyer sistemleri kendi içinde çoğu gruba ayrılır, şunların en başta gelen sistemlerden bir takımları Kollu Bariyerler, Mantar Bariyer Sistemleri, yüksek emniyet sistemi olan Road Blocker sistemleri vb. sistemlerden meydana gelen otopark bariyer sistemleri her alanda gereksinim duyulan bugünümüzde birçok alanda kullanılmaya başlanmıştır.

Technopark sistemleri olarak çoğu ürünümüzde teknolojimizi arttırmış olup müşterilerin taleplerine göre de özel üretimler gerçekleştirmekteyiz.

Mantar bariyer sistemleri emniyet hedefinın beraberinde da birtakım ücretli sistemlerde de kullanılmaktadır.Kullanılan bu sistemlere Ogs, Plaka Okuma Sistemleri vb. sistemlerde birleşik edilebilmektedir.

Technopark sistemleri olarak üretmiş bulunduğumuz bütün otopark bariyer sisteminde garanti zamanı 1 sene olup teknik destek ve bilgilendirme konusunda yardımcı olacaktır. Technopark sistemleri doğrulusunda imal edilen mantar bariyer sistemleri 2019-2020 senesinde de katılacağı fuarlarla da isminden söz ettirecektir.

TECHNOPARK OTOPARK BARİYER SİSTEMLERİ

Bu konuda sorunuz varsa hemen sorabilir ve bizden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

YORUM YAZ