, ,

Mobil Plaka Tanıma Sistemi

mobil-plaka-tanıma-sistemi

Mobil Plaka Tanıma Sistemi

 

Alanınızın güvenirliğini arttırmak ve işlerinizi hızlandırmak için mobil plaka tanıma sistemi size fazlaca fazla destek olacaktır. Çeşitli alternatiflere haiz olan bu sistem, hizmetinize başladığı andan itibaren sizlere itimat vermeye başlayacaktır. İster otomatik ister manuel şeklinde bariyeri denetim edebilirsiniz. Fakat artık plaka sistemi ile kayıtlı olan plakaların anında kamera yardımıyla tanınması ve bariyerin açılması işlere gözle görülür bir halde hız kazandırmış bulunmaktadır. Mobil plaka tanıma sıstemi, sistemden gelecek olan görüntülerin yazılımdan geçmesinin peşinden tarih, saat gün ve bunun haricinde otomobil modeli de belirlenir.

Mobil plaka tanıma sistemi alternatifler halinde hazırlanmıştır. Vasıta üstünde hazır hale gelen kamera ile çevredeki plakalar taranmaya adım atar. Plakalar okunması mümkün, vasıta ile alakalı bilgiler karşılaştırılır. Eğer herhangi bir yasa tarafınca müdahale etme durumuna gerekseme var ise sizi uyarır. İstek üstüne meydana getirilen alternatiflerden bir diğeri ise aracınızın üzerine monta edilirken kamerayı gizlemektir. Bu uygulama yalnız vasıta için geçerli değildir. Aynı sonucu motosiklete yaptığınız montaj ile de ulaşabilirsiniz.

AVM Plaka Tanıma Sistemi

Mobil Plaka Tanıma Sistemi Niçin İhtiyaç Duyulur?

Güvenliği üst düzeye çıkarıp vasıta güvenliğini sağlamaktadır. Böylelikle yalnız giriş çıkışlarda olacak olan tehlikeleri değil, yolda güvenliği tehdit eden bir aracı plaka ile tanıyarak anında müdahale edilebilir. Arka ve ön tarafı inceleyerek çevresindeki tüm araçları tarayabilir ve böylelikle istediğiniz sonucu size anında ulaştırır.

Bilhassa güvenlik güçleri ve kolluk kuvvetleri tarafınca kullanılması amaçlanan bir sistemdir. Güvenlik alanını uygulamak, güvenlik erişimi sağlamak için oldukça çok tercih edilen mobil plaka sistemi yardımıyla yollar artık daha güvenli. Kamera bulunduran güvenlik sisteminde en ufak boyuta sahipken hem de da en yüksek çözünürlüğe haizdir. İşleve geçen bu sistem ile yollardaki çekince azaltılarak güvenlik sağlanır ve oluşacak tehlikeler evvelde engellenir.

 

Güvenliği sağlamak için hazır hale getirilen bu sistem oldukça yaygın bir halde kullanılmaktadır. Bilhassa montaj esnasında gizlenen kamera güzel duyu açısından da bir problem yaratmamaktadır. Böylelikle güvenliği üst seviyeye taşıyarak çevreyi fena etkenlerden korumak için hizmet sunmaktadır.

 

 

 

 

YORUM YAZ