,

Mantar Bariyeri Sistemi Teknik Özellikleri

Mantar Bariyeri Sistemi Teknik Özellikleri

Yoğun emniyet gerektiren yerlerde, vasıta girişine izin verilmeyen ve denetimli vasıta giriş çıkış bölgelerinde pnömatik mantar bariyer sistemi kullanılmaktadır. Pnömatik mantar bariyeri teknik sistemi teknik özellikleri özel işlenmiş St44 çeliği üstünde 2mm CR304 paslanmaz malzemeden üretilmektedir. Açılma ve kapanma zamanı 3 – 8 saniyedir. Gövde yapısı St44 üzeri daldırma galvaniz malzemeden oluşmaktadır.

Pnömatik mantar bariyer sistemleri, ana ünite (kompresör) ve mantar olarak İki değişik kısımdan oluşmaktadır. Çalışma biçimi ise kompresörün ürettiği basınçlı havanın, pnömatik pistonlara gönderilmesi ile çalışmaktadır. Tek bir üniteden 6’lı kümeler durumunda de kullanabilmek mümkündür. Diğer mantar bariyerlere göre daha süratli çalışmaktadır. Bakımı ise başka çeşitlere seçenek olarak daha az ve kolay.

Pnömatik mantar bariyer sisteminde istenilen çap ve yükseklikte de üretilebilmektedir. Araç çarpmalarına yüksek yüksek bir mukavemet gerçekleştiren pnömatik mantar bariyerler güvenilirği sağladığı gibi yaya trafiğine de engel olmamaktadır.

Pnömatik Mantar Bariyeri Sistemi Teknik Özellikleri :


Çap: 210 mm Yükseklik: 700 mm Zemin üstü yüksekliği: 500 mm Zemin gömülen alanı: 800 mm Et kalınlığı: 14 mm Motor kuvveti: 0,55 Kwa – 2 Kwa Açma – kapanma sürati: 3 – 8 Sn Çalışma basıncı: 4-15 Bar Maksimum basıncı: 10-40 Bar Çektiği akım: 1,5 Amper – 4 Amper Voltajı: 220V – 380 V

Daha ve fazla sorularınız için bize whatsapp ile yada arayarak ulaşabilirsiniz. İyi günler

YORUM YAZ