Mantar Bariyer Sistemleri

Mantar Bariyer Sistemleri

Mantar Bariyer Sistemi yoğun güvenlik gerekli mekanlarda kullanılan mantar bariyer sistemleri, belediyelerin yayalaştırma projesi uyguladıkları sokak ve caddelerde daha fazla kullanılmaktadır. 
Mantar bariyer, alışveriş merkezlerinde, kuruluş girişlerinde, apartman giriş kapıları vb. 
yerlerde güvenliğin sağlanması açısından kullanılan sistemlerdir. 
Mantar bariyerler, hidrolik ve pnömatik mantar bariyer olmak suretiyle iki çeşittir. 
Birde Ledli mantar bariyer sistemi yer almaktadır. 
Ledler, hidrolik ve pnömatik bariyer sistemlerine entegre edilmektedir.
Mantar bariyer sistemleri, uzaktan komuta, plaka okuma, kartlı geçiş, düğme ve ogs’li geçiş sistemi ile çalışabilecek şeklinde üretilebilmektedir. 
Mantar bariyer sistemi bu arada istenilen çap ve yüksekliğe göre de üretilmektedir.


Güvenliğin Sağlanması ve Mantar Bariyer Sistemleri


İnsan yaşamında güvenlik olmazsa olmazdır. 
Bu güvenliğin sağlanması için bazen insan gücünün yetersiz bulunduğu hallerde yer almaktadır. 
Bu nokta da bariyer sistemleri insan yaşamına girmektedir. 
Bariyer sistemleri ile çoğu tehlikenin önüne basitçe geçilmektedir. 
Özellikle yaya trafiğinin çok yoğun bulunduğu bölgelerde mantar bariyer sistemi güvenliğin sağlanması açısında epey ehemmiyet arz etmektedir.


Neden Mantar Bariyer Sistemi


Mantar bariyer sistemlerinin seçenek edilmesin de ki en ehemmiyetli sebeplerden biri hem görüntü olarak rahatsız edici olmaması hatta başka bariyer sistemlerine kıyasla henüz kaliteli olmasıdır. 
Mantar bariyer sistemlerinin uygulandığı alanlar daha geniştir. 
Bu nedenden büyük çaplı firmalar ve belediyelerin önlerinde güvenliğin sağlanması,vasıta trafiğinin muayenesi yönünden mantar bariyer ilk seçenek nedeni olmaktadır.
Mantar bariyer sistemi paslanmaya ve vuruşa metanetli olması ile uzun seneler meselesiz kullanım sunmaktadır. 
Çevre ve insan yaşantısının korumak yerine mantar bariyer sistemleri ya da başka bariyer sistemleri ile ilgili bilgili olmak için etkileşim numaralarımızdan bizlere ulaşınız ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

YORUM YAZ
1 cevap

Trackbacks & Pingbacks

  1. […] Mantar bariyer sistemleri bilhassa yoğun güvenilirliğin lüzumlu bulunduğu alanlarda yapılmaktadır. Bu sistemler bugünkü itibariyle genel olarak belediyelerin yayalaştırdığı caddelerde veya sokaklarda tesirli bir şekilde kullanılmaktadır. Yine bilhassa alış veriş merkezlerinde, bina girişlerinde veya özel tesislerin giriş kısımlarında mantar bariyer sistemleri tesirli olarak kullanmaktadır. Mantar bariyer sistemlerinin adedinin gün geçtikçe arttığı bilinmektedir. Bu hal tesirli bir mantar bariyer sistemleri pazarının oluşmasında tesirli olmaktadır. Böylece Mantar bariyer fiyatları konusunda karşımıza birden fazla değişik seçenek alternatif çıkabilmektedir. Bu ürünlerin esas de 3 değişik çeşidinin olduğu bilinmektedir. Bunlar alttaki gibi sıralanmaktadır; […]

Yorumlar kapalı.