,

Ateş Ölçer Termal Kameralı Dezenfektan Cihazı

Ateş Ölçer Termal Kameralı Dezenfektan Cihazı

Pek oldukca değişik alanlarda güvenle kullanılan ateş ölçer termal kameralı dezenfektan cihazı garantili yüz taraması ve alın bölgesinden ateş ölçme işlevi ek olarak el ve ayakkabı kısmı için dezenfektan gerçekleştiriyor. Ergonomik bir kullanıma haiz olan sistem bu bakımdan edinim gerektirmiyor. Sıhhat uzmanları tarafınca da tavsiye edilen aygıt ek olarak en uygun ve ek parasız fiyat tarifesinden satışa sunuluyor. Bu kapsamda işletmeler nakit yada kredi kartından da aleti satın alabilir. Kurumsal işletmeler tarafınca terci edilen sistem yüksek teknolojiye haiz olmasının yanı sıra hafifçe dizaynıyla nakliyesi ve kurulumu kolaydır. Ek olarak geçici projelerde de uygulanabilir.

Ateş Ölçer Termal Kameralı Dezenfektan Cihazının Yararları

Pek oldukca yönden faydalar elde eden ateş ölçer dezenfektan aleti bu bakımdan hem işletmelerin ve hem de personellerin sağlığının maksimum düzeyde korunmasına destek oluyor. Sistem direkt uzaktan hizmet sunduğundan personellerin sağlığının negatif yönde etkilenmesi söz mevzusu değildir. Ateş ölçer termal kameralı dezenfektan cihazı isminden de anlaşılacağı suretiyle aynı anda hem ateşi ölçer ve hem de dezenfektasyon gerçekleştirir. Yüksek ateş söz mevzusu olması durumunda personellerin ilgili sıhhat birimlerine süratli bir halde yönlendirilmesine destek oluyor. Yüksek koruma uygulamasına haiz olduğundan personellerin ve misafirlerin maskeli olması durumunda dahi en mühim hijyen görevini yerine getirir. Sistem bu özelliğiyle de maksimum düzeyde güvenlik önlemi sunar.

Ateş Ölçer Termal Kameralı Dezenfektan Cihazının Kullanıldığı Alanlar

Devletimizde de bilhassa son dönemlerde yoğun olarak kullanılan bu aygıt bu bakımdan pek oldukca alışveriş ve eğlence merkezlerinde, sıhhat ve eğitim merkezlerinde, bankalarda ve daha birçok değişik alanlarda güvenle kullanılıyor. Daha oldukca insanların yoğunlukta olduğu sahalarda bu sıhhat taraması aleti tercih ediliyor. Yüksek teknolojili ve güvenlikli olması sebebiyle ek olarak işletmelerin maksimum düzeyde güvende kalmasını sağlıyor. Beklentilere kusursuz bir halde hitap eden aygıt garantili olarak üretiliyor. Bugün ek olarak pek oldukca Avrupa ülkeleri üstünden de yoğun olarak talep görüyor.

Ateş Ölçer Termal Kameralı Dezenfektan Cihazını Nereden Satın Alınır?

Kurumsal işletmeniz için bu ustalaşmış aleti sipariş verebilirsiniz. İnternet dünyasından ürünün resmi satış sitesinden 7/24 siparişinizi oluşturabilirsiniz. Ek olarak sistem hakkında merak ettiğiniz öteki mevzular hakkında da uzmanlardan bilgiler alabilirsiniz. Ateş ölçer termal kameralı dezenfektasyon aletinin uzun dönemler süresince sorunsuz bir halde uygulayabilirsiniz.

 

YORUM YAZ