,

Araç Plaka Tanıma Sistemi

araç plaka tanıma sistemi

Araç Plaka Tanıma Sistemi

Araç plakalarının doğru biçimde okunabilmesi ve eldeki bilgileri en uygun şekilde analiz etmek için araç plaka tanıma sistemi meydana getirilmiştir. Elde edilen bu sistem yardımıyla emniyet yönünden vasıtaların giriş çıkışları basitçe takip edilebilmekte ve bilhassa çalıntı ve hacizli vasıtalar basitçe ölçülebilmektedir.

Araç Plaka tanıma sistemi özellikleri

Araç Plaka tanıma sistemi vasıtaların plakalarının doğru olarak tanınması ve analiz edilmesi sağlar. Duran veya hareket eden vasıtaların okunmasında yüksek nitelikte performans sergiler. Her türlü kötü hava koşullarına karşın plakalar basitçe gece ve gündüz fark etmeksizin okunabilir. Çoklu plaka okuma sistemi yardımıyla çok sayıda aracın plakasını okuyabilir. Alınan bütün görüntüler denetim merkezinde şifrelenerek korunur. Gelişmiş raporlama hizmeti verir.

Plaka tarife düzeneğinin yararları
Giriş ve çıkış vasıta yoğunluğu olan bölgelerde trafik yoğunluğunu en aza indirir. Bariyer açma prosedürlerinizi kısaltır.

Plaka tarife sistemlerinin kullanıldığı alanlar

Plaka tarife sistemi ve düzeneği çok geniş bir kullanım sahası bulunmaktadır. Alış veriş merkezleri, Sınır kapıları, Hastaneler Fabrikalar, otoyol giriş ve çıkış noktaları, endüstri tesisleri,okullar, üniversiteler, depolar, siteler, otoyol denetim noktaları, köprü ve gişeler, nizamiye, otogar ve terminaller, havaalanları, vasıta geçişinin denetimli yapıldığı bölgeler, oteller sayılabilir.
Siz de Technopark garantisi ve niteliğiyle plaka tarife sistemlerinden faydalanmak istiyorsanız sitemiz üstünden telefonlarımıza erişerek bizimle etkileşime geçebilirsiniz.

Plaka Tanıma Sistemi, vasıta plakalarının okunmasını, depolanmasını ve elde ettikleri bilgilerin analiz edilmesini gerçekleştiren sistemdir. Plaka Tanıma Sistemi, görüntü tabanlı plaka tarife ünitesi ve merkezi server programlarından oluşmaktadır. Plaka tarife ünitesi içeriğinde, dahili IR aydınlatma ünitesi sahibi olan bir IP66 muhafaza içerisinde yüksek çözünürlüklü bir kamera ve gömülü prosedürcü platformu içermektedir.

Plaka Tanıma Sistemi, vasıtaların plakasını, markasını ve rengini 7/24 birçok hava şartında teşhis edebilmektedir. Sistem yardımıyla elde ettikleri bu bilgiler kablolu veya kablosuz olarak istenilen uzak bir merkeze aktarılabilmektedir.

Kolay Kullanım, Kolay Montaj Ve Kolay Entegrasyon
Bu yapıdaki Plaka Tanıma Sistemleri; direklere, köprülere, karayolları ve sanat yapılarına monte edilebilmektedir.

Otoyol Plaka Tanıma Sistemi Uygulama Alanları
Kırmızı Işık İhlal Tespiti
Hız İhlal Tespiti
Mobil Plaka Tanıma Sistemi
Otoyol Plaka Tanıma
Park İhlal Tespiti

YORUM YAZ