Araç Altı Görüntüleme Sistemi

Araç altı görüntüleme sistemi

Araç altı görüntüleme sistemi hem portatif hem sabit kullanıma imkan sağlar. İstenilen bölgeye hızlıca kurulumu gerçekleştirilir. Bu sistemler vasıtaların plaka tanımlamasını, vasıta altlarının tehlikeli madde denetiminin sağlanması, elde edilen görüntülerinin daha evvelki geçişlerine ait görüntülerle eşleştirerek değişikliklerin teşhis edilmesini, ekrandaki veriler yardımıyla giriş redkararının verilmesini, vasıta girişlerin kayıt altına alınması ve raporlanmasını sağlar.

Araç Altı Görüntüleme Sistemi

Genellikle emniyet zaafının yüksek bulunduğu alanlarda sarfedilen sabit vasıta altı tarama sistemi, maksimum emniyet gerçekleştiren ve vasıta giriş çıkışlarının kontrolüne imkan sağlayan bir mekanizmadır. Genellikle askeriyede, kamu ve kurumların güvenilirliğinde tercih edilen bu sistem vasıta altına gizlenmiş, tehlike yaratan öğeleri açığa çıkartır.

Araçların altına gizlenmiş olan ateşli hücum açabilecek silah, bomba ve aynısı tehdit öğelerini oluşturabilecek maddelerin bulgusunu yapan bu sistem vasıta altı kamera düzeneğinin bulduğu görüntüye göre hareket eder.

Araç altı tarama sistemleri, vasıta altı görüntüsünü bağlı olduğu bilgisayara gönderecektir. Daha eskiden tariflenen vasıta altı görüntüsü ile yeni görüntü karşılaştırılır. Bu karşılaştırma neticesinde sistem aracın altında yabancı bir cisim, madde görürse ikaz sunar. Uyarının sonrası gelen vazifeli aracın altına bakar ve tehdit öğeyi olup olmadığını onaylar.

Araç altı tarama sistemi bunun yanı sıra plaka karşılaştırması yaptığı için de son derece itimat edilir ve kullanımı kolay sistemlerdir. Araç geçişlerinde geçmişe dönük raporlama alabileceğiniz bu mekanizma, daha evvel çalınan veya terör örgütleri doğrulusunda sarfedilen vasıtaların plaka bulgusunu da yapabilecektir.

Görüntüleme ünitesi ve istasyonuna da bulunduran sistemler, giriş ve çıkış yönlerinden çift yönlü olarak tarama yapabilecektir. Sabit vasıta altı tarama sistemi kullanışı basit ve anlaşılır bir kullanıcı arayüzüne sahip sistemlerdir. Araç giriş çıkışını kaydeden bu program denetleme prosedürü de yapacak ve rapor almanızı basitleştirecektir.

Aldığınız raporda detaylı olarak tarih ve saat gibi verilere yer verilirken vasıta plakası, aracın markası, aracın ait olduğu firma ayrıntıları ve geçiş tarafı gibi veriler de bulunur. Araç altı görüntüleme sistemleri yardımıyla itimat edilir giriş ve çıkış hizmeti sağlayacak, mümkün tehditlerden korunmuş olacaksınız.

TechnoPark geçiş kontrol sistemleri sizlerin daha güvenli bir şekilde olmanız için çalışmakta ve 12 senedir ar-ge çalışmalarını bu yönde yapmaktadır.

YORUM YAZ